ATLAS.SK: Sobota, 28.5.2016
meniny má Viliam
   

Sex na diaľku: Tie najlepšie praktiky milencov

16.8.2012 | Sex a Flirt

V období rozmachu komunikačných technológií nie je nemožné udržiavať pomerne harmonický vzťah na diaľku. Aj keď sa hovorí, že takéto fungovanie nemáva dlhé trvanie, tí, ktorí naozaj chcú, svoj vzťah dokážu udržiavať so všetkým, čo k tomu patrí aj tisícky kilometrov od seba. Pozreli sme sa na sexuálne možnosti párov, ktoré živú dlhodobo od seba. Ktoré fungujú?

Mobily
Mobilné telefóny predstavujú jednu z najzásadnejších revolúcií. Vďaka nim môžeme byť v neustálom spojení s ľuďmi po celom svete. Zaľúbené páry ich však nevyužívajú len na klábosenie o tom, čo mali na obed. Sex cez telefón má svoje čaro a aj keď sa presne neeviduje prvý pokus o erotiku cez telefón, sme si istí, že to bolo ešte v tom roku, kedy mobil vymysleli. Ľuďom je totiž prirodzené vymýšľať rôzne pikantnosti, ale veď to sami veľmi dobre viete. Vzájomné dráždenie sa cez telefón má predsa každý už za sebou. A preto vznikla potreba okoreniť sex na diaľku ešte viac.

SMS
Ak vám nestačí hovorené slovo a uprednostňujete vizuálne zážitky, určite ste už dostali, či poslali erotickú SMS. Čítať eroticky ladený text o tom, čo by vám dotyčná rada spravila, keby bola vedľa vás, je mimoriadne vzrušujúce najmä preto, že sa k textu môžete kedykoľvek a koľkokrát chcete vrátiť. Od posielania erotických textov je už len krok k posielaniu fotografií, ktoré odhaľujú často krát viac, než by bol človek ochotný priznať. Z jemne erotických snímok sa postupne v opojení vášne dopracujete k tvrdým porno fotkám, ktoré by ste nechceli ukázať svojej mame. Sex na diaľku má svoje čaro. Navyše, v dobe internetu...

Web sex
Chatovacie portály, či videohovory, toto sú už vyššie druhy sexu na diaľku, ktoré nie len mladí ľudia využívajú stále častejšie. Ak si chcete udržať hladinu intimity aj na diaľku, nemáte inú možnosť, ako zahodiť stud a nastaviť si webkameru tam, kde to má osoba na druhom konci linky najradšej. Sex cez webkameru je iný, vzrušujúci, sexi, dráždivý a pomáha prekonať odcudzenie, ktoré partnerom, ktoré sa vidia maximálne raz za mesiac, reálne hrozí.

Uchyľujú sa k nemu aj ľudia, ktorí nemajú v sebe ani náznak exhibicionizmu, pretože musia. Predvádzať sa pred počítačom je však príjemné aj ľuďom, ktorí partnera pri sebe majú. Ako sexi doplnok bežného sexuálneho života je virtuálny sex úplne ideálny. Ponúka množstvo podnetov a nových nápadov, ktoré nudný sex oživia.

Pre partnerov, žijúcich od seba, je navyše permanentnou predohrou, pretože keď sa po dlhšom čase stretnú, nepocítia žiadne rozpaky, či odcudzenie, ale neprekonateľnú vlnu vzrušenia, ktoré potrebujú okamžite ukojiť. Oheň vášne tak neostane len slabým plamienkom, ale v momente sa rozhodí ako vatra. A o to predsa vo vzťahu ide. Vo vzťahu na diaľku je o to komplikovanejšie ho udržať nažive.

Autor: Andrew

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

HISTORICKÝ ŠPECIÁL MAGAZÍN.SK

Zaujíma vás história? Tu sa jej nabažíte do sýtosti.

Zažeň nudu.

Štýlové články, ktoré pobavia aj inšpirujú.

 

 
 
Poznáte hlavné mestá štátov?
Otestovalo sa 48642 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dedko s babkou sedia spolu pri obede a babka vraví:
"Ach deduško...keď tak spomínam na naše mladé časy, až ma tak hreje pri srdiečku..."
a dedko: " Ale babka, čo nevidíš? Veď máš prso v polievke."

 
Virtuálny barBitter Sweet Bitter Sweet
  • 3 cl vermútu Dry
  • 3 cl vermútu Bianco
  • 1 strek likéru angostúra
  • pomarančová kôra
 
Hra na dnes