ATLAS.SK: Piatok, 23.6.2017
meniny má Sidónia
   

Sex 16-krát: Takto "to" musíte zažiť

20.6.2017 | Sex a Flirt

Sex môžeme rozdeliť do nespočetného množstva kategórií, ale dnes vám pripomenieme iba 16 druhov, ktoré by sa mali objaviť vo vašom sexuálnom denníku.

1. Sex na uzmierenie
Po hádke sa treba udobriť a sexom si navzájom dokážete, že ste si to vyjasnili a idete ďalej.

2. Rozlúčkový sex
Zhodli ste sa, že bude lepšie ak sa rozídete. Ale skôr, než si poviete zbohom, by ste si to mali posledný krát spolu užiť, čím dáte bodku za spoločnou etapou života.

3. Sex na upokojenie
Ona je nervózna, vy ste nervózny, najúčinnejšou formou ako odbúrať napätie je rozdať si to. Sex je najlepší antistres a liek na všetky problémy.

4. Sex z nudy
Nefunguje vám internet alebo vypadla káblovka a nemáte čo robiť? Sexujte. Nebude to najromantickejšie ani najvášnivejšie číslo vášho života, ale lepšie ako nič.

5. Sex na jednu noc
Zážitok na celý život. Máte spolu sex, ráno si poviete zbohom a už nikdy v živote sa neuvidíte.

6. Sex s niekým, kto je k dispozícii
Susedka, spolužiačka alebo ktokoľvek iný koho poznáte, vám pomôže uvoľniť sa po ťažkom dni a prísť na iné myšlienky. Ale v posteli sa posnažte, aby ste sa nemuseli hanbiť, lebo tú osobu budete stretávať ešte dlho.

7. Sex v opitosti
Pod vplyvom alkoholu ste odviazanejší a v opojení ste otvorení experimentom a teda sa ľahšie odhodláte na skúšanie nových praktík.

8. Prvý spoločný sex
Po niekoľkých schôdzkach sa rozhodnete vyskúšať to spolu aj v posteli. Obaja ste nadržaní a nervózni zároveň. Možno vám to pôjde skvelo od prvého pokusu ale pravdepodobnejšie je, že sa budete musieť trochu spolu zohrávať, než sa dostaví uspokojenie na oboch stranách.

9. Sex v kancelárii

Skutočnosť, že vás môže kedykoľvek hocikto nachytať je ohromne vzrušujúca. Po dobrodružnom zážitku v kancelárii sa vám bude pracovať oveľa lepšie. Vždy keď si sadnete za stôl, spomeniete si, čo ste tam robili.

10. Ranný sex
Neexistuje lepší spôsob ako začať deň. Sexuálne potešenie hneď z rána vám urobí dobrú náladu na celý deň.

11. Sex v sprche
Namiesto cesty do fitnescentra zamierte s vašou polovičkou do kúpeľne a rozdajte si to v sprche. Milovanie na klzkom povrchu vyžaduje poriadnu dávku opatrnosti a fyzickej zdatnosti, ale stojí za to.

12. Sex, keď by ste mali robiť niečo iné
Na stole vám leží kopa papierov, ktoré musíte prebrať a vybaviť ale namiesto toho si radšej užijete sex s vašou polovičkou. Najpríjemnejšia forma prokrastinácie.

13. Sex v prázdnom dome
Toto sa týka najmä mladých čo bývajú s rodičmi. Každého tínedžera poteší, keď sa dozvie, že bude mať pár dní voľno a tak sa nemusí s frajerkou strachovať či ich niekto v tom najlepšom vyruší.

14. Sex v hoteli
Keď vám už tak pekne pripravia posteľ, je hriech nerozdať si to na nej. Iné prostredie vnesie do vášho sexu čerstvý vietor. A nezabudnite na dvere zavesiť nápis: „Prosím nerušiť."

15. Sex ukázanie novej formy
Posilňovanie začína prinášať výsledky a treba sa nimi svojej polovičke pochváliť. Ako? Sexom. Nebojte sa skúšať aj polohy, ktoré vyžadujú viac fyzickej zdatnosti, veď teraz to už zvládnete.

16. Sex na zahriatie
Keď vonku mrzne, tak najlepším spôsobom ako sa zahriať je spoločne sa zapotiť v posteli. Ale to je vhodné na iné ročné obdobie.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Fidel Castro reční na zhromaždení v Havane :
- Nech žije stomiliónové Československo!
Pobočník mu pošepne :
- Súdruh Fidel, nie stomiliónové, iba päťnásťmiliónové.
- Mne nevrav, ja viem, koľko rumu im dodávame.

 
Virtuálny barBacardi Cocktail Bacardi Cocktail
  • 6 cl bieleho rumu
  • 2 cl limetkovej šťavy
  • 1 lyžička grenadiny
  • 1/2 lyžičky cukrového sirupu
 
Hra na dnes