ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

Priznanie nevery: Kedy je lepšie povedať pravdu a kedy radšej čušať?

28.9.2016 | Sex a Flirt

Stalo sa vám, že ste podľahli kúzlu inej ženy a zabudli na tú, ktorú máte doma? Tak isto sa zaoberáte dilemou, či sa zdôveriť svojej stálej partnerke o cudzoložných aktivitách, alebo radšej držať bobríka mlčanlivosti. Aj keď každý vzťah je iný, naše odporúčanie vám možno pomôže.

Kedy je lepšie vyjsť s pravdou von

V prípade, že za chrbtom vašej stálej partnerky prechovávate city aj k inej žene, netreba to naťahovať. Ak žijete dva životy, tak treba to čím skôr vyriešiť. Rozhodnite sa, či chcete zostať so svojou stálou partnerkou, alebo vám vyhovuje viac vzťah s vašou milenkou. Vaša partnerka si zaslúži vedieť, na čom je a ak sa má o vás deliť s nejakou inou ženou, tak je to voči nej naozaj nefér. Je nevyhnutné, aby ste túto situáciu vyriešili a všetky vaše partnerky oboznámili s tým, ako ste sa rozhodli.

To isté platí, ak roztvorenú ženskú náruč a lono vyhľadávate pravidelne. Pokiaľ je vo vás duša lovca a máte neustálu potrebu dobýjať nové ženské územia, neväznite seba ani ženu, ktorú považujete za svoju partnerku, vo vzťahu, ktorého si budete odbiehať k iným ženám. Toto vám dáma, ktorej na vás naozaj záleží, nebude tolerovať.

Kedy radšej držať jazyk na uzde

Čušať by ste mali, ak vaša nevera bola iba chybou z nerozvážnosti a najradšej by ste boli ak by sa nikdy nestala. Párminútové pobláznenie na divokej pánskej jazde s neznámou blondínkou (alebo inou kráskou), ktorej meno ani neviete, ste možno oľutovali hneď, ako sa to stalo. Zo svojej chyby by ste sa mali poučiť a držať si na uzde rozkrok a takisto aj jazyk. Ak by ste sa s takouto vecou pochválili svojej drahej, vaša dôveryhodnosť by bola poriadne ohrozená a aj keď „to“ pre vás nič neznamenalo, vaša partnerka by to určite videla inak.

Pokiaľ vám na vašej partnerke úprimne záleží, chcete byť s ňou aj naďalej a budete robiť všetko pre to, aby ste ju už nikdy nepodviedli, tak si toto špinavé tajomstvo nechajte pre seba. Ak vás bude ťažiť svedomie, tak to svojej partnerke povedzte, ale s niekoľkoročným odstupom a pripravte sa na to, že aj tak ju to zraní a zažijete kolotoč emócií.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku
Vyznáš sa v Tour de France?
Otestovalo sa 1398 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes