ATLAS.SK: Piatok, 28.4.2017
meniny má Jarmila
   

Poznáme najlepšie chvíle na sexuálne rozptýlenie

8.11.2016 | Sex a Flirt

Sex je skvelá vec v akomkoľvek čase, ale sú príležitosti, kedy je jeho účinok mimoriadne prospešný. Kedy je najlepšie hupsnúť na to?

Pred dôležitou prezentáciou

Každý je pred dôležitou prezentáciou nervózny a najlepší spôsob, ako sa upokojiť a odbúrať stres, je rozdať si to krátko pred „výšľapom“. Budete mať viac sebavedomia a vaše vystúpenie bude istejšie.

Ráno hneď po prebudení
Azda neexistuje príjemnejší spôsob, ako začať deň. Keď sa na seba vrhnete s ešte zalepenými očami, tak si môžete byť istý, že celý deň budete mať dobrú náladu a všetko pôjde akoby zázrakom ľahšie.

Keď na vás lezie choroba
Najúčinnejším liekom, ktorý odoženie prichádzajúcu chorobu, je sex. Naštartuje vás imunitný systém a telo sa bude lepšie brániť vírusom a baktériam, ktoré ho atakujú.

Dva týždne pred jej menštruáciou
Približne dva týždne pred menštruáciou, čiže počas ovulácie, majú ženy klitoris väčší až o 20 percent a ľahšie sa vzrušia. Vtedy im neustále behajú v hlave myšlienky na sex a vedia si ho aj viac užiť.

Po tréningu
Pri cvičení vám rapídne stúpa hladina mužského pohlavného hormónu testosterónu a aj keď ste zničený, v posteli ste vtedy schopní podať až dvojnásobne lepší výkon, než obvykle.

Po zlom dni
Najlepšie, čo môžete po mizernom dni urobiť, je zakončiť ho sexom. Fyzický kontakt s vašou polovičkou vygumuje myšlienky na všetko zlé, čo sa vám v ten deň prihodilo.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku
Čo máte spoločné s Lady Gaga?
Otestovalo sa 17991 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Chlap ťahá po púšti piano a za ním sa plazí zmija: SSSSSSS. Muž uteká a keď vidí, že s pianom neunikne, nechá ho tam. Zmija sa za ním plazí a potom mu povie: SSSSSSom ti chcela pomôcť!

 
Virtuálny barFresh Fresh
  • 4 cl likéru z čiernych ríbezlí
  • 4 cl pomarančovej šťavy
  • 4 cl ananásovej šťavy
  • 2 cl citrónovej šťavy
  • drvený ľad
 
Hra na dnes