ATLAS.SK: Utorok, 28.3.2017
meniny má Soňa
   

Podviedla vás? Takto sa zachová správny chlap

7.3.2017 | Sex a Flirt

Nie je to príjemné, vtipné, ani nám to nepohladká ego, keď nám z ničoho nič žena nasadí parohy. Ako sa však vyrovnať s myšlienkou, že vás vymenila za nikoho iného? Praví chlapi to znášajú inak ako tí, čo zrazu začnú vypisovať šialene ubolené a ukrivdené statusy.

Žiadne scény

Scény sú doménou hysterických žien. Správny chlap akurát buchne do stola a zbalí jej veci. Vieme! Nie je to ľahké, pretože aj muži majú svoje city, ale rozhodne nezačnite zo seba robiť bábovku a prosiť sa. K mužom, ktorí sú zrazu ochotní obetovať všetko, hoci boli oklamaní, sa ženy nevracajú.

Priznanie nevery: kedy povedať pravdu a kedy čušať?

Iba k tým, čo zachovajú chladnú hlavu a tvária sa, že nech si len idú od toho najlepšieho chlapa na svete k nejakému nímandovi. Často dokonca aj skutočne prídu so sklonenou hlavou späť a vtedy je už plne na vás, či odpustíte.

Spoznajte protivníka
Sú isté chvíle, keď jednoducho pomsta chutí sladko. Pokojne si môžete vyhľadať toho chlapa, čo vám obrábal partnerku ešte v čase, keď bola vašou. No a to sa ani medzi kamarátmi nerobí, nieto medzi cudzími mužmi. Preto sa pokojne nikdy nepadne lepšie postaviť sa zoči - voči takémuto niktošovi. Niekedy stačí len vykasať rukávy a chlap zdupká ako bábovka. Netreba žiadne fyzické násilie. Tým si renomé nevylepšíte. Ak dokážete ako hrdina pozrieť do očí podvodníkovi a dať mu slobodu, tak rozhodne stúpnete na charaktere. Aj keď jednu facku, čo by sadla by si zaslúžil.

Nechajte si pokoj od známostí
Schválne nehovoríme od žien, pretože chlap bez ženy nie je kompletný. A hlavne v noci nie. Určite si nájdite pár kamarátok na zdieľanie samoty. Vždy je to lepšie ako sa s kamarátmi umárať sa v alkohole. Sex je v tomto prípade lepší, zdravší a rovnako vám prečistí hlavu. Nikdy sa však nenáhlite do nového vzťahu. To má čas. Po prvé niekedy neviete, či sa k vám baba nevráti a po druhé, v každej by ste videli nevernicu. Na vzťah si dajte minimálne tri mesiace, zatiaľ si užívajte.

Prestaňte sa porovnávať
Nie je to len klasický rozchod. Ak vás žena opustila kvôli inému mužovi, je to do hĺbky ranené mužské ego. Mnohí preto začnú uvažovať o svojej nedostatočnosti a mať pocit, že každý je lepší ako oni. Zastavte toto myšlienkové sebatrýznenie. Na vine nie ste vy, ale zrejme partnerka. Je štatisticky dokázané, že najčastejšie sa rozvádzajú ľudia, ktoré sa už raz rozviedli. Z toho vyplýva, že nie vy ste zlý, ale ona nevie čo chce a takto okašle aj ďalšieho, ďalšieho a na koniec skončí s troma deťmi od troch rozličných chlapov a bez muža. Taký je osud tých, čo nasadzujú parohy.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Na súde sa pýta sudca manžela:
A kedy začali medzi vami prvé nezhody?"
"Keď som trval na tom, že aj ja chcem byť na svadobnej fotografii."

 
Virtuálny barKáva Mazagran Káva Mazagran
  • 4 kocky ľadu
  • 1 šálka silnej čiernej kávy
  • 1 ČL cukrového sirupu
  • 2 cl brandy
  • 1 cl maraskina alebo curacaa
  • 1 strik angostury
  • trochu mletého klinčeka
 
Hra na dnes