ATLAS.SK: Nedeľa, 25.6.2017
meniny má Tadeáš
   

Najdôležitejšie zásady flirtovania: Ovládate ich?

11.6.2017 | Sex a Flirt

Flirtovanie je veľmi zábavná aktivita, ale ak neviete ako na to, môžete byť za hlupáka, alebo skončiť s fackou. Staňte sa kráľom flirtu a ohurujte krásne ženy kde a kedy sa vám zachce, stačí, ak si naštudujete hlavné zásady, ktoré pozná každý dobrý flirtér.

Pútači pozornosti sú kráľmi flirtu

Muži, ktorí na seba strhávajú pozornosť, majú omnoho vyššiu šancu, že žena s nimi začne flirtovať, než chlapi, ktorí sa držia v úzadí. Takže nebojte sa ukázať sa a byť vtipný. Avšak, dajte si pozor, aby ste neboli trápny.

Tri pohľady a máte ju
Stačí, ak sa vám tri krát stretnú pohľady a máte zelenú! Tri veľavravné pohľady sú jasným signálom, že z oboch strán je záujem o flirt.

Vráskavý úsmev je dobrý znak
Keď sa niekomu pri úsmeve vytvoria vrásky, je to znak, že je naozaj šťastný. Takže ak sa budete poriadne usmievať, dáte tým dáme najavo, že vám je s ňou dobre a platí to aj naopak.

FOTO: Hlúpe fitness trendy: Snáď im naše ženy nepodľahnú

Všímajte si nohy
Poloha chodidiel je veľmi dôležitá. Ak smerujú jej nohy ku vám, má o vás záujem. Ak ich má vytočené iným smerom, tak ste jej ukradnutý a zbytočne sa snažíte, iba strácate čas.

Flirt nie je kamarátska debata
Veľmi jednoducho sa dá odhaliť, či niekto sa snaží o flirt, alebo ide iba o nevinnú kamarátsku zábavu. Reč tela prezradí veľmi veľa. Keď žena flirtuje, hrá sa s vlasmi, často si ich prehadzuje zo strany na stranu, každú chvíľu si olizuje pery, keď ide na toaletu robí to veľkolepo, ako keby išla po prehliadkovom móle. Flirtujúci muž sa naťahuje, aby pôsobil väčšie a strká si ruky do vreciek na nohaviciach, aby sa jeho hruď zdala byť širšia a mužnejšia.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku
Vyznáte sa v gangsterkách?
Otestovalo sa 9870 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

‎-Ociiiii???Ako som prisiel na svet???
-Mnooo, teba doniesol bocian...
-Ale ociiii...Mama taka krasavica a ty bociany je***??

 
Virtuálny barChi Chi Chi Chi
  • 6 cl vodky
  • 15 cl ananásovej šťavy
  • 4,5 cl kokosového krému
  • plátok ananásu a koktailová čerešňa na ozdobenie
 
Hra na dnes