ATLAS.SK: Pondelok, 24.4.2017
meniny má Juraj
   

Kedy môžete ísť priamo na vec?

11.8.2012 | Sex a Flirt

Dámske časopisy ju stavajú na piedestál rozkoše a dôležitosti, no potrpia si baby na predohru naozaj, alebo sa nám len niekto snaží niečo vtlačiť do hlavy? Jasné, predohra je dôležitá, aby sa žena dokonale uvoľnila a pripravila na sex. Niekedy nám ju však dovolia vynechať. Ako spoznáte, že práve dnes môžete ísť priamo na vec?

Keď začína ona
Iniciátormi milovania sme väčšinou my, aj keď pravdou je, že často krát napredovaniu dopomôžu práve baby. Tie si to však vedia zariadiť tak, aby vo vás vyvolali tie správne reakcie a začali ste ju zvádzať vy. Tak, či onak, ženské libido funguje na rovnakých princípoch a keď na to majú chuť, všetko ide akosi rýchlejšie. Keď má zvádzanie správny spád, baby si na zdĺhavú prípravu nepotrpia a chcú vás mať okamžite a hneď. Nechajte sa viesť jej rečou tela a vnímajte jej pocity pri každom bozku, ktorý jej počas vyzliekania venujete. Niekedy si nestačíte ani vyzliecť košeľu...

Keď je vlhká
Ženské lono je miesto, kde muži svoj voľný čas trávia pomerne radi. Ako to však už býva, výletov do raja si človek nikdy neužije toľko, koľko by chcel. Ak však už z prvého dotyku inkriminovaného miesta spoznáte, že je horúca a vlhká, môžete si byť istí, že zdĺhavé láskanie v rámci predohry môžete hodiť za hlavu. Vášnivá rýchlovka má svoje čaro nie len pre nás, ale aj pre baby, ktoré svoje pudy niekedy potrebujú skrátka rýchlo uspokojiť. Vlhkosť v jej nohavičkách vás pozýva na hlavný chod bez predjedla.

Keď vám prikáže
Mnohí páni milujú úlohu submisíva a baby si zase užívajú pozíciu sexi dominy, ktorá svojho sluhu dokonale ovláda. Táto hra má svoje výhody. Ženy, ktoré sú v posteli dominantné, nezvyknú čakať, kým ich partner na milovanie pripraví nežnými bozkami, či láskaním bradaviek. Svoje vzrušenie ovládajú samé a samé dobre vedia, čo v posteli potrebujú. Preto si to neváhajú vypýtať, ani si o to rozkázať. Keď dostanete povel, jednoducho idete rovno na vec. A je to paráda!

Keď nie je čas
Cítite jej chvenie, keď sa k vám privinie v kine, či vám pod stolom na večeri s priateľmi nežne masíruje chodidlom rozkrok? Niekedy sa ľudia vrhnú na sex bez prípravy jednoducho preto, že na ňu nie je čas. Keď vás prepadne náhla vášeň, nemáte inú možnosť, buď sa ovládnete a odložíte si to na neskôr, alebo sa zašijete na 5 minút v kuchyni, či na toalete a doprajete si drsný, rekordne krátky no o to intenzívnejší orgazmus. Po tom sa s úsmevom vrátite k hosťom a večer je hneď príjemnejším.

Keď po vás túži
Poznáte ten pocit, keď vidíte na ulici babu a zmocní sa vás túžba z nej strhať šaty a pomilovať ju priamo medzi ľuďmi? Tento šialený scenár nepíšu len chlapské mozgy, ale aj baby. Niekedy sú z chlapov doslova namäkko a keď príde na to, odovzdajú sa mu do rúk čím skôr, tým lepšie. Chlapom sa možno hormóny bláznia častejšie, no na babskú nadržanosť v tom najsilenejšom štádiu, sa nechytá ani jeden z nás. Keď jej z očí čítať stopercentnú odovzdanosť a túžbu po orgazme za pomoci vášho tela, nebráňte sa, ale vychutnávajte si tento moment.

Autor: Andrew

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Ako zistíte, že ste v Škótsku? Na dvore sa suší toaletný papier

 
Virtuálny barAlexander Vodka Alexander Vodka
  • 2 cl vodky
  • 2 cl kakaového likéru – biely
  • 2 cl smotany
  • múškátový oriešok na ozdobenie
 
Hra na dnes