ATLAS.SK: Piatok, 23.6.2017
meniny má Sidónia
   

Kde položiť ženu?

19.8.2012 | Sex a Flirt

Kde položiť ženu? Na posteľ, žiada sa vám odpovedať? Nie je to síce zlý nápad, ale chcelo by to niečo nápaditejšie. Veď prečo drať stále iba matrace, keď môžete zodrať aj nábytok či dlážku? Vneste do svojho sexuálneho jašenia nový prúd energie. Stačí zmeniť miesto a je to!Na zemVýhodou je, že kútik vášne môžete spraviť prakticky z ktorejkoľvek miestnosti, kde nájdete dva metre štvorcové voľného priestranstva. Nebojte sa tvrdého povrchu a obitých kolien, pohodlných pozícií pre dlážkový sex je dosť. Ideálna poloha, pre pôžitok vás oboch, je takzvaný praclík vášne (viď ilustračný obrázok). Obaja ste natočení tvárami k sebe, čo zvyšuje intimitu a umožňuje zotrvať v objatí počas trvania celého styku.

Na kuchynskú linku
Najväčším plus je, že kuchynské linky sú mimoriadne pevné a odolné. Bola by škoda využiť toto miesto len na krájanie zeleniny. Nechajte frajerku, nech svižne skočí na linku a oblapí vás nohami. Samozrejme, predtým sa uistite, že má na hranie náladu. Aj keď to nebudete chcieť počuť, NIE VŽDY má žena, čo sa zvŕta v kuchyni, chuť opätovať vaše iniciatívne a eroticky mienené ťahy. Najrýchlejší spôsob, ako ju do onej náladičky dostať, je vyzliecť si, čo máte na sebe, obliecť zásterku a pustiť sa do prípravy obeda sám. Dlhší pohľad na váš nahý zadok by ju mal bez problémov presvedčiť.

Na gauč
Tu platí – čo je oblé, to je dobré. Preč od ostrých hrán konferenčných stolíkov, aj od hypermoderných vetchých kresielok, ktoré sú pekné, ale pôsobia dojmom, že sa prevrátia, keď si na ne sadne dvadsaťkilové dieťa.

Radšej sa zavaľte do hlbokého sedu masívneho gauča, ktorý zvládne aj väčší nápor váhy. Ak ste v erotike dobrodruh, vyplatí sa investovať do špeciálneho mileneckého kresla (na webe ho nájdete ako „tantrickú stoličku“), ktoré je ergonomicky tvarované tak, aby ním neotriasla ani tá najakrobatickejšia poloha z Kámasútry. Navyše, nezasvätení neodhalia jej skutočný účel na prvý pohľad, čiže sa vyhnete trápnemu vysvetľovaniu svokre, čo za nábytok to máte doma.

Do vane
Vaňa je ideálne útočisko pre milencov, čo už nevládzu, keďže sa predtým kompletne vyšťavili na dlážke, na kuchynskej linke a na gauči. Na úvod si dajte s polovičkou spoločnú sprchu a vzájomne sa vyumývajte (nevynechajte nijakú štrbinku). Potom už len napustiť vaňu a pripraviť sa na erotický kúpeľ. Samozrejmosťou by malo byť zmyselné cédečko v prehrávači, voňavá pena do kúpeľa a dobrý lubrikant (vo vodnom prostredí sa znižuje prirodzená lubrikácia vagíny). Čerešničkou na torte zas gumené sexuálne hračky.

Autor: Kevin

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Fidel Castro reční na zhromaždení v Havane :
- Nech žije stomiliónové Československo!
Pobočník mu pošepne :
- Súdruh Fidel, nie stomiliónové, iba päťnásťmiliónové.
- Mne nevrav, ja viem, koľko rumu im dodávame.

 
Virtuálny barBacardi Cocktail Bacardi Cocktail
  • 6 cl bieleho rumu
  • 2 cl limetkovej šťavy
  • 1 lyžička grenadiny
  • 1/2 lyžičky cukrového sirupu
 
Hra na dnes