ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

FOTO: Táto kráska oslavuje už 47. narodeniny, v posteli ju mal aj Charlie Sheen

17.2.2017 | Sex a Flirt

Denise Richards je v našich končinách známa najmä ako exmanželka búrliváka Charlieho Sheena. Spomínate si ale na to, keď sa objavila v bondovke Jeden svet nestačí? Hoci to bolo už pred 18 rokmi, Denise stále vyzerá ako mladica.

Práve dnes oslavuje táto MILF-ka 46. narodeniny a neprestáva prekypovať sexepílom. Keď si oblečie bikiny, priťahuje mužské pohľady rýchlejšie než ceduľa s nápisom „Pivo zdarma". Krivky má naozaj mimoriadne pôvabné a vek jej na kráse neuberá.

FOTO: Sexbomba našej mladosti má 44 rokov, stále vyzerá božsky

Denise si možno pamätáte aj z filmov ako Hviezdna pechota či Nebezpečné hry. Práve v druhom menovanom sa ukázala aj „hore bez" a mnohí muži majú jej bozkávaciu scénu s herečkou Neve Campbell aj dnes v živej pamäti. Ak sa chcete presvedčiť o tom, že aj v súčasnosti to Denise skutočne pristane, zamierte do našej galérie.

Autor: Liam


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes