ATLAS.SK: Streda, 26.4.2017
meniny má Jaroslava
   

FOTO: Julianne milujú štyri milióny ľudí, budete medzi nich patriť aj vy

8.3.2017 | Sex a Flirt

Na to, aby sa žena v dnešnej dobe slávnou, jej netreba veľa. Stačí krása a chuť odhaliť zo svojho tela čo najviac. Julianne Kissinger však ponúka oveľa viac.

Julianne zrejme dobre vie, že mužov nevydráždi najlepšie nahotou, ale naopak práve tým, keď zakryje to, čo chce každý z nich vidieť. Jej poznávacím znamením sa stali topánky s vysokými podpätkami, silonky a podprsenky, za ktoré by ste dali polovicu slovenskej mesačnej minimálky.

FOTO: Gigi Paris je modelka, ktorej fotky vám nesmú uniknúť

Drahé oblečenie by pritom vôbec nepotrebovala, pretože jej sexepíl by nezatienilo ani to, keby si obliekla vrece od zemiakov. Aj z toho dôvodu má na svojom instagramovom profile takmer štyri milióny followerov. Také množstvo ľudí sa síce v mnohých otázkach môže mýliť, keď však ide o ženskú krásu, mali by ste sa ich úsudkom riadiť.

Autor: Liam
Foto: Instagram/juli.annee


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dedko príde na verejné WC, rozopne si zips na nohaviciach, dá ruky za chrbát, a začne močiť. Moč mu strieka na všetky strany, a chlapík vedľa neho odskočí, a hovorí mu:"To si ho neviete chytiť normálne do ruky ?" dedko na to: "Kto ma raz zradil, tomu ruku nepodám."

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské
 
Hra na dnes