ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

FOTO: Gigi Paris je modelka, ktorej fotky vám nesmú uniknúť

22.1.2017 | Sex a Flirt

Mala 13 rokov, keď počas návštevy u babky v New Yorku zavítala aj na kasting. Gigi Paris zaujala fotografov hneď na prvý pohľad, vďaka čomu má dnes slušne rozbehnutú kariéru a zarába kráľovské sumy. Pri pohľade na ňu hneď zistíte, prečo je to tak.

Gigi má dnes 24 rokov a býva na Floride. Sťahovať sa vraj nemieni, pretože miluje teplo a nočný život. Tvrdí, že ak by nebola modelkou, bez váhania by sa dala na dráhu morskej biologičky. Život pod hladinou oceánov ju vraj neskutočne fascinuje.

FOTO: Fešanda z Ruska, ktorú by ste chceli dostať ako darček

Fotografi ju zbožňujú nielen kvôli jej kráse, ale aj profesionalite. Často sa stáva, že z fotenia, ktoré malo trvať celý deň, sa stane dvojhodinová záležitosť. Niet divu, veď Gigi sa na to, aby na záberoch vyzerala dobre, nemusí dlho chystať. Presvedčiť sa o tom môžete vďaka jej sexy fotkám v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Instagram/msgigiparis


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku
Ste hypochonder?
Otestovalo sa 13506 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes