ATLAS.SK: Streda, 26.4.2017
meniny má Jaroslava
   

FOTO: Amanda Paris: najsexy speváčka na svete

17.3.2017 | Sex a Flirt

Amanda Paris je naozaj multitalentovaná slečna. Nielenže je speváčkou, ale navyše vyzerá tak, že sa o ňu idú v modelingu doslova potrhať. Za sebou má aj účinkovanie v rôznych televíznych programoch, jej hlavnou pracovnou náplňou je však fotenie. A to je dobre.

Amanda žije v Los Angeles a aj vďaka tomu má k šoubiznisu blízko. Pre mužov, ktorí majú najradšej blondínky, ide o stelesnený ideál krásy. Ani tí ostatní však pohľadom na Amandu rozhodne nepohrdnú. Je sa totiž na čo dívať.

FOTO: Policajtka i modelka: Samantha vás odzbrojí krivkami

Má ešte len 27 rokov a tak ju najväčšie úspechy zrejme zatiaľ iba čakajú- Už teraz však má skúseností na rozdávanie a jej hudobné albumy majú predajný potenciál. Aj keby nevedela spievať, stále môže zákazníkov lákať svojimi fotkami. Pánske publikum by si jej skladby vďaka nim určite našli, o čom sa môžete presvedčiť v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Instagram/missamandaparis


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Dedko príde na verejné WC, rozopne si zips na nohaviciach, dá ruky za chrbát, a začne močiť. Moč mu strieka na všetky strany, a chlapík vedľa neho odskočí, a hovorí mu:"To si ho neviete chytiť normálne do ruky ?" dedko na to: "Kto ma raz zradil, tomu ruku nepodám."

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské
 
Hra na dnes