ATLAS.SK: Streda, 28.6.2017
meniny má Beáta
   

Čo ženy fascinuje na veľkých penisoch?

1.10.2016 | Sex a Flirt

Aj vy ste si niekedy pri pohľade do nohavíc položili túto otázku? Skúsime sa vlámať do ženského myslenia a poodhaliť, čo ich fascinuje na veľkosti. Nemusíte si však robiť ťažkú hlavu. Žiadna žena nevyberá muža podľa rozkroku. V každom prípade ich však extra nádielka nenechá chladné.

Exotika

Povedzte babe, že ju pozývate budúci rok na dovolenku na Domašu a na Maledivy. Uvidíte rozdiel v jej očiach. Je to ako keď im poviete, že ste priemerným Európanom, alebo im predstavíte nádielku afrického šamana. Každodennú realitu berú ako samozrejmosť, ale príchuť exotiky je skutočne niečo, čo im rozbúcha srdce. Veľký penis patrí presne do tejto kategórie. Väčšina žien ho neokúsila a tie, čo ho zažili mu robia tak veľkolepú reklamu, že každý po ňom túži ako po zážitku, ktorý musí byť skutočne jedinečný.

Myslia vo veľkom
Samy pre seba chcú autá, čo najmenšie. Na šoférovanie v bežné dni počas každodennej prevádzky. Ale fascinuje ich, ak môžu sadnúť do poriadnej limuzíny. Odviesť sa na aute, ktoré je kráľom cesty, len čo vyjde z garáže. Tak podobne chápu aj mužskú pýchu. Na bežnú prevádzku stačí klasický nástoj, no každá chce zažiť ten kráľovský pocit zajazdiť si na niečom ozrutnom. Ženy rady snívajú vo veľkom. Preto dokážu žiť s priemerným mužom, ale obdivujú nadpriemer. Rovnako intenzívne ako norkový kožuch a diamantové náušnice.

Pár odtieňov bolesti
S veľkým penisom to rozhodne nie je výhoda. Štatisticky si žena užije viac rozkoše s mužom, ktorého dokáže prijať celého, ako niekoho, kto sa ju snaží prevŕtať. Je však niekoľko žien, ktoré si vyslovene potrpia na to, aby mali po sexe pár modrín, oškreté zápästia a niekoľko vytrhaných vlasov ostalo na plachte. Sú to presne tie, čo milujú Päťdesiat odtieňov šedej aj drsnejšie hry. Pre nich je veľký penis prísľub želanej bolesti a preto ich tak láka.

Oči by jedli
Túto frázu budete málokedy počuť z úst chlapa. Ženy však často nevedia odolať veľkej ponuke. Vidieť to v obchodoch aj cukrárňach. Čím väčší krémeš, tým je určite chutnejší. Tak nejako to funguje aj pri mužoch. Viac v ich ponímaní znemená, že by si dali. Hoci ako to už u nich chodí, viac očami. Často sa im veľký zákusok nezmestí do žalúdka a nechajú ho na tanieri, tak aj veľký penis málokedy dokážu vpustiť celý aspoň do krku. Ale oči by jedli...

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Sestrička, akú teplotu má pacient.
- Normálnu, pán doktor. Izbovú. 18 stupňov.

 
Virtuálny barVajcový likér s kondenzovaným mliekom Vajcový likér s kondenzovaným mliekom
  • 2,5 dl sladkého kondenzovaného mlieka
  • 3 žĺtky
  • 3dl rumu alebo koňaku
  • 1 balíček vanilínového cukru
 
Hra na dnes