ATLAS.SK: Utorok, 28.3.2017
meniny má Soňa
   

Čo robiť, aby sa jej váš penis pri sexe zdal väčší?

13.7.2016 | Sex a Flirt

Všetko je to len o postoji. A nie iba o tom, ako vám stojí. Veľkosť penisu je v podstate relatívna záležitosť. Niekedy sa môže zdať žene ako zanedbateľný orgán, no stačí, že s ním zašermujete trochu inak ako obvykle a bude výskať radosťou. Akoby ste do nej pálili kanónom.

Zväčšovanie? Zabudnite!

Neexistujú žiadne lieky ani nápoje, či cviky, ktoré vám dokážu penis nafúknuť. Hoci pravdou je, že ak sa nepoužíva, prichádza samovoľné zmenšovanie. Zároveň práve aktivitou viete spraviť svoje prirodzenie väčšie aspoň opticky. Preto sa venujte vylepšovaniu sexuálnych praktík a môžete sa vykašľať na jeden, či dva centimetre. Dôležité, že budete babe pripadať ako „pán veľký".

Použite erekčný krúžok
Kúsok gumy, ale dokáže divy. Dáva sa na koniec penisu a jemne bráni prúdeniu krvi. Výsledok je, že penis sa natlakuje na prasknutie a jeho objem oproti normálu naberie. To znamená, že partnerka ho bude cítiť v sebe omnoho intenzívnejšie. A to nie ej všetko. Aj pre vás tento efekt bude príjemný, pretože receptory budú prenášať vzruchy omnoho intenzívnejšie a aj vám samým sa bude zdať, že ste sa vzchopili

Najprv malíčkom
Vagína má sklony sťahovať sa, rozširovať a prispôsobiť objemu, ktorý príjme. To znamená, že ak v rámci predohry použijete veľký vibrátor, prehráte s umelým gašparkom na celej čiare. Žena sa prispôsobí väčšej veľkosti a vy budete za malého. Skúste ju však dráždiť najprv iba prsom. Pokojne aj malíčkom. Pocítite, že vagína sa zužuje a potom vo veľkom štýle vstúpte do partnerky naostro. Tá bude prekvapená, ako ste sa pochlapili.

Zdvihnite jej nohy
Nenechajte ju ležať ako žabu na ceste. Pekne jej nohy zdvihnite a šup do vnútra. Vagína sa v tejto pozícii pred koncom zúži a viac citlivé ženy dokonca pri tvrdšej dorážke pociťujú bolesť. Akoby boli s náčelníkom afrického kmeňa. Málo žien povie, že by si v tejto pozícii želalo viac centimetrov.

Vankúš pod zadok

Ak sa chcete ukázať aj pri klasickom misionárovi, stačí iba malý vankúšik pod jej zadok. Pokojne aj ten, čo si dávate pod hlavu. Mimochodom je to pozícia, pri ktorej s trochou snahy zasiahnete aj bod G a máte zaručený úspech. Prekvapte ju a už nikdy nebude posudzovať mužský nástroj podľa prvého pohľadu.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Na súde sa pýta sudca manžela:
A kedy začali medzi vami prvé nezhody?"
"Keď som trval na tom, že aj ja chcem byť na svadobnej fotografii."

 
Virtuálny barKáva Mazagran Káva Mazagran
  • 4 kocky ľadu
  • 1 šálka silnej čiernej kávy
  • 1 ČL cukrového sirupu
  • 2 cl brandy
  • 1 cl maraskina alebo curacaa
  • 1 strik angostury
  • trochu mletého klinčeka
 
Hra na dnes