ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

Chlapské dôvody, prečo kúpiť žene vibrátor

11.3.2017 | Sex a Flirt

Na prvý pohľad sa to zdá potupné. Nikomu to dokonca môže zaváňať dohadzovaním, náhradou za seba samého. Ale opak je pravdou. Každý chlap by mal mať jeden vibrátor v zálohe ako darček pre novú frajerku. Dôvodov je niekoľko a mnohé z nich sú z kategórie poteš polovičku a urobíš dobre aj sebe.

Prebudíte v nej objaviteľku

Žena miluje darčeky od muža. A ak budú erotické, to vôbec nevadí. Aj tá najkonzervatívnejšia dáma sa nakoniec odhodlá k tomu, aby do neho dala baterky a vsunula ho inam ako do zásuvky. Môže sama seba skúmať z vnútra a verte či nie, vydoluje v sebe dračicu, ktorá zistí, čo jej robí dobre. A žena má rada, ak má pri uspokojovaní aj chlapa, nielen kus umelej hmoty. Nakoniec sa tak môže stať aj nesmelá dievčina sexuálnou predátorkou a objaviteľkou.

Zlaté české ručičky vyrobili najkrajší vibrátor


Ukáže vám, ako to vie
Rady sa predvádzajú v nových šatách, s novým prsteňom, ale nepohrdnú ani predvedením erotickej hračky. Ak sa bude hanbiť sama, pokojne vezmite „robertka" a premasírujte jej klitoris. Nebude dlho trvať a sama vám bude viesť ruku. Potom sa už stačí len pozerať a nemusíte sťahovať gigabajty porna aj s vírusmi. Zrazu máte krásnu ženskú masturbáciu ako na dlani.

Pomôže aj vám
Sme síce chlapi a patríme k tým, čo sú aktívnou zložkou sexu, ale občas je zaujímavé potešenie prijať aj inak ako sme zvyknutí. Napríklad odzadu. Zabudnite na to, že vibrátor môže robiť dobre iba žene. Je dokonale uspôsobený aj na intímnu masáž prostaty. A každý kto vie, ako toto teliesko upgraduje chlapský orgazmus sa nebude brániť ani vyššej vibračnej rýchlosti.

Masáž so happyendom
Poznáte tie chvíle, keď partnerka nie a nie privoliť na dobrý sex? Dobrou masážou nepohrdne žiadna. Že nemáte nástroje? Stačí lubrikant, trochu navlhčiť chrbát a vláčnym pohybom prejsť prstami po tele. Potom už ostáva len zapnúť jemné vibrácie a uvidíte, ako sa vám cela rozochveje.

Nemusíte žiarliť
Na kus hmoty? To by sa ani nehodilo. Práve naopak. Vibrátor vie veľmi rýchlo upraviť predstavy žien o tom, že samé sa vedia uspokojiť lepšie ako s partnerom. Hoci je stvorený a programovaný k poskytovaniu rozkoší, nikdy nenahradí pevný kus mäsa. A roztúženej žene sa naň zbiehajú slinky omnoho viac, ako keď ju štartujete nastudeno. Nechajte teda predhrievanie v réžii pomocníka z umelej hmoty a vy zlížte už len smotanu...

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes