ATLAS.SK: Nedeľa, 23.4.2017
meniny má Vojtech
   

Ako ukončiť aféru s milenkou a nezničiť si pri tom život

16.4.2017 | Sex a Flirt

Už vám doplo, že hrať na dve strany nie je správne? Máte dve možnosti ako sa zbaviť bokovky bez toho, aby sa o tom dozvedela vaša partnerka, alebo aby milenka začala robiť scény.

Zmiznite

Vytraťte sa z jej života a vymažte ju z toho vášho. Zablokujte si jej telefónne číslo, podobne postupujte aj na sociálnych sieťach. Pokiaľ slečna nemá v hlave úplne prázdno, tak by jej malo docvaknúť, že bola iba tá druhá a koniec musel skôr či neskôr prísť.

Určite bude ranená, ale verte, že za krátky čas sa z toho spamätá. Ostáva vám už len dúfať, že sa do vás bláznivo nezamilovala a nebude sa hrať na detektívku a pátrať po vás v práci alebo doma.

Tento scenár sa nedá zrealizovať, pokiaľ ste kolegovia alebo ste z jednej partie. Vtedy musíte ísť na to inak...

Vydiskutujte si to
Tá druhá možnosť, ako ukončiť bokovku, je sadnúť si s ňou a otvorene jej povedať, že chcete váš vzťah ukončiť. Áno, znie to hrozne, že sa musíte oficiálne rozísť so ženou, s ktorou ste podvádzali vašu partnerku, ale čo ste si navarili, to si musíte aj zjesť.

Vieme, kedy vás bude vaša polovička podvádzať

Snažte sa jej čo najjemnejšie vysvetliť, že to nie je kvôli jej, ale že ste si uvedomili, že si chcete udržať vzťah s vašou partnerkou a nebolo správne podviesť ju.

A v každom prípade, vyhnite sa sexu na rozlúčku. Vyspať sa s milenkou „ešte posledný krát“, je to najhoršie, čoho sa môžete dopustiť.

Autor: Mat
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Tá moja žena je ale pekná šlapka! Keď som sa vracal zo služobnej cesty, ešte som aj telegram poslal, a aj tak som ju našiel s milencom, - sťažuje sa priateľ priateľovi. Potom sa zamyslí a dodáva: - A možno ani nie je šlapka, možno len nedošiel ten telegram.

 
Virtuálny barKapitänleutnant Kapitänleutnant
  • 3 cl brandy
  • 3 cl likéru Cointreau
 
Hra na dnes