ATLAS.SK: Pondelok, 26.6.2017
meniny má Adriána
   

Ako mať budúci rok viac peňazí a sex? Pár rád, ktoré neuškodia

2.1.2017 | Sex a Flirt

V princípe je väčšia šanca, že sa utopíte vo vlastnej kúpeľni, ako že vyhráte rozprávkový jackpot v lotérii. Preto sa netreba príliš spoliehať na rozprávkový balík z neba. No a čo sa sexu týka, je s prachmi ako spojené nádoby. O oboje bude potrebné sa pričiniť.

V znamení plodnej sily

Rok 2017 sa bude podľa mytológie niesť v znamení ohnivého kohúta. To znamená, že bude naklonený úspechu v plodení, ženy budú omnoho viac povoľnejšie a pri získavaní úspechov na pracovnom aj sexuálnom poli sa sľubujú víťazstvá. Ale pozor! Len tým, ktorí vyhrnú rukávy a nebudú mať problém predbehnúť všetkých ostatných. Tak ako kohút, ktorý v dedine prvý kikiríka.

Reklamy budúcnosti: peniaze od vás vytiahnu bez problémov

Využite kalendár
Tí najúspešnejší a najbohatší muži majú plán nielen na deň, ale na niekoľko týždňov, či mesiacov dopredu. Spravte si plánovací kalendár úspechu a peniaze prídu. No je to len jedna strana mince. Dobre si zaznačte aj dni, kedy má vaša baba menštruáciu. Vtedy sa venujte radšej práci ako dobiedzaniu. Aj tak to bude zbytočné. Ženy majú najväčšiu chuť na sex tesne po ukončení cyklu. A vy budete mať počas jej dní priestor zarobiť prachy. Takže vám potom dostane dosť priestoru na zábavu medzi jej nohami.

Nebojte sa výziev
Nedostatok peňazí aj rozkoše súvisí so strachom. Opustiť nefungujúci vzťah a prácu je základom budúceho úspechu. Zamyslite sa preto hneď na začiatku roka, čo vás tlačí v topánke na ceste životom a spravte jednoduché rozhodnutie. Opustite to, čo sa vám nepáči. Ostávať v neuspokojivej robote neprináša prachy snov a baba, ktorá je sexuálne aktívna na úrovni mníšky, veští aj bez zázračnej gule, že sex každý deň je utópia. Môže síce nastať chvíľkové obdobie bez pravidelného príjmu aj sexu, ale nakoniec bude odvaha korunovaná uspokojením po každej stránke.

Budujte pasívne zisky
Skloňujú sa často v súvislosti s príjmom. Ide to však aj so sexom. Hoci trochu na hrane legality, ale úspech nie je nič pre priemerných. Okrem stabilnej partnerky je vhodné mať k dispozícii aj škálu „pasívnych" kamarátok, ktoré si chcú občas aktívne užiť si benefity kamarátstva v posteli. Poslúžia zodpovedne a obvykle ide o vzájomnú sexuálnu výpomoc, takže nestoja peniaze, ako napríklad platené spoločníčky.

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Mladý muž príde do pekárne a pýta sa:
"Slečna, koľko u vás stojí biely chlieb?"
"Určite nie viac ako týždeň."

 
Virtuálny barČajový grog s ovocím Čajový grog s ovocím
  • 120 ml červeného vína
  • kúsok celej škorice
  • 20 g kryšt. cukru
  • 120 ml slabého citrónového čaju
  • šťava z 1/2 citróna
  • 10 ml rumu
  • jablko alebo pomaranč
 
Hra na dnes