ATLAS.SK: Štvrtok, 26.5.2016
meniny má Dušan
   

Ako dobyť ženské srdce

28.7.2012 | Sex a Flirt

Srdce sa najľahšie srdcom dobýja. Stavte preto na starú dobrú klasiku a darujte svojej milovanej to, po čom každá žena túži – srdce na dlani. Či už máte pred sebou výmesačie, výročie, frajerkine narodeniny alebo si len tak potrebujete niečo vyžehliť, prinášame tipy na darčeky, s ktorými zabodujete.

A netvárte sa kyslo, trocha srdečného gýča ešte nikomu neublížilo:-) 

 
Bijúce srdce
Ak vaša drahá rada vyspáva, môžete ju potešiť symbolickým darčekom v podobe meditačného vankúša v tvare srdca. Jasné, takých tu už bolo, ale tento kúsok z flísu má vo vnútri zabudované zariadenie, schopné reprodukovať tlkot ľudského srdca. Stačí potiahnuť za visačku a vankúš bude tlkotať ďalších dvadsať minút, kým sa automaticky nevypne. Keď nemôžete byť každú noc spolu, tlčúci vankúš priateľke aspoň sčasti vynahradí pocit prázdnoty, že nemôže cítiť vaše srdce, zatiaľ čo vám leží uvelebená na hrudi.

 
Prísady na dobrý vzťah
Milý darček do kuchyne predstavuje sada lyžičiek v tvare srdca, ktoré môžu poslúžiť ako odmerky. Sú v štyroch veľkostiach a na každej rúčke je vygravírovaný krátky text, zodpovedajúci príslušnej mierke. Napríklad – „plná lyžica smiechu“ (čajová lyžička), „za hrsť lásky“ (polievková lyžica) a podobne. Sadu kúpite na amazone za cca 4 eurá.
 
Prístav lásky
Ako jej darovať technický darček bez toho, aby sa v ňom stratil ženský element? Skúste „prístavy“ pre iPody. Nabíjacie srdiečka zoženiete v širokej sieti internetových obchodov a nebojte sa, neprichádzajú len v ružovej farbe.
 
Nerozbite!
S týmito sklenenými srdiečkami treba jednať ako v rukavičkách – vlastne, to isté sa dá napísať aj o ženskom srdci, však? Vínové karafy v tvare sŕdc sú originálom z dizajnérskej dielne talentu menom Liviana Osti. Ak o ne máte záujem, môžete kontaktovať priamo  Livianu na jej webovej stránke LivianaOsti.com.
Galéria: Ak ste útok sŕdc v zdraví prežili a došli v čítaní až sem, zvládnete aj pohľad do našej galérie. Lebo, viete... lásky a srdiečok jednoducho nikdy nie je dosť!

Autor: Mike

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

HISTORICKÝ ŠPECIÁL MAGAZÍN.SK

Zaujíma vás história? Tu sa jej nabažíte do sýtosti.

Zažeň nudu.

Štýlové články, ktoré pobavia aj inšpirujú.

 

 
 
Vyznáte sa vo svete rozprávok?
Otestovalo sa 45263 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Blondína dostala otázku na súťaži krásy:
- Keby ste mohli hovoriť s akýmkoľvek mysliteľom 20. storočia, živým alebo mŕtvym, koho by ste si vybrali?
- Asi živého.

 
Virtuálny barValentínske pitie Valentínske pitie
  • 5 cl whisky
  • 3 cl citrónovej šťavy
  • 2 cl cukrového sirupu
  • studená sóda
  • plátok pomaranča
 
Hra na dnes