ATLAS.SK: Piatok, 27.11.2015
meniny má Milan
   

Ako dobyť ženské srdce

28.7.2012 | Sex a Flirt

Srdce sa najľahšie srdcom dobýja. Stavte preto na starú dobrú klasiku a darujte svojej milovanej to, po čom každá žena túži – srdce na dlani. Či už máte pred sebou výmesačie, výročie, frajerkine narodeniny alebo si len tak potrebujete niečo vyžehliť, prinášame tipy na darčeky, s ktorými zabodujete.

A netvárte sa kyslo, trocha srdečného gýča ešte nikomu neublížilo:-) 

 
Bijúce srdce
Ak vaša drahá rada vyspáva, môžete ju potešiť symbolickým darčekom v podobe meditačného vankúša v tvare srdca. Jasné, takých tu už bolo, ale tento kúsok z flísu má vo vnútri zabudované zariadenie, schopné reprodukovať tlkot ľudského srdca. Stačí potiahnuť za visačku a vankúš bude tlkotať ďalších dvadsať minút, kým sa automaticky nevypne. Keď nemôžete byť každú noc spolu, tlčúci vankúš priateľke aspoň sčasti vynahradí pocit prázdnoty, že nemôže cítiť vaše srdce, zatiaľ čo vám leží uvelebená na hrudi.

 
Prísady na dobrý vzťah
Milý darček do kuchyne predstavuje sada lyžičiek v tvare srdca, ktoré môžu poslúžiť ako odmerky. Sú v štyroch veľkostiach a na každej rúčke je vygravírovaný krátky text, zodpovedajúci príslušnej mierke. Napríklad – „plná lyžica smiechu“ (čajová lyžička), „za hrsť lásky“ (polievková lyžica) a podobne. Sadu kúpite na amazone za cca 4 eurá.
 
Prístav lásky
Ako jej darovať technický darček bez toho, aby sa v ňom stratil ženský element? Skúste „prístavy“ pre iPody. Nabíjacie srdiečka zoženiete v širokej sieti internetových obchodov a nebojte sa, neprichádzajú len v ružovej farbe.
 
Nerozbite!
S týmito sklenenými srdiečkami treba jednať ako v rukavičkách – vlastne, to isté sa dá napísať aj o ženskom srdci, však? Vínové karafy v tvare sŕdc sú originálom z dizajnérskej dielne talentu menom Liviana Osti. Ak o ne máte záujem, môžete kontaktovať priamo  Livianu na jej webovej stránke LivianaOsti.com.
Galéria: Ak ste útok sŕdc v zdraví prežili a došli v čítaní až sem, zvládnete aj pohľad do našej galérie. Lebo, viete... lásky a srdiečok jednoducho nikdy nie je dosť!

Autor: Mike

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

Movember je tu.

Buď chlap, podpor správnu vec a vyhraj v súťaži.

Zažeň nudu.

Štýlové články, ktoré pobavia aj inšpirujú.

 

 
 
Otestujte si svoje erotické IQ
Otestovalo sa 28949 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Hovorí kamienok kamienku ,,poďme sa hrať na štrk´´

 
Virtuálny barLahodný vianočný punč Lahodný vianočný punč
  • 1/2 l ruského čaju
  • 200 g cukru
  • 1/2 l bieleho vína
  • kôra z polovice pomaranča a z polovice citróna
  • 3 klinčeky
  • kúsok celej škorice
  • šťava z dvoch pomarančov a dvoch citrónov
  • 2 dl rumu
  • 1/2 dl koňaku.
 
Hra na dnes