ATLAS.SK: Štvrtok, 29.6.2017
meniny má Peter,Pavol
   

Ako do nej VPLÁVAŤ

21.7.2012 | Sex a Flirt

Kto raz skúsi sex vo vode, nebude sa chcieť vrátiť do spálne! Sú páriky, čo na toto erotické spestrenie nedajú dopustiť. Predtým, ako sa rozhodnete zahrať sa na rybičky, naučte sa v tom plávať!

Prečo milovanie vo vode?
Pre ten pocit ľahkosti a slobody, aký vám zemská príťažlivosť nikdy nedá. Telo je vo vodnom prostredí nadnášané vztlakovou silou, takže cítite len desatinu svojej hmotnosti. Predstavte si, čo všetko ľahký ako pierko dokážete, koľko krkolomných sexuálnych pozícií a výpadov takto zvládnete so suverenitou cvičeného akrobata. No nádhera!

V bazéne či v mori?
Opustená zátoka mora znie romanticky, ale už malá vlnka vás pripraví o stabilitu a je po pôžitku. Nehovoriac o hygiene, ktorá je na otvorených vodných plochách prinajmenšom otázna.

Naproti tomu, v hotelovom bazéne máte väčší luxus aj istotu. Voda má prijateľnú teplotu, je sa čoho zachytiť, akurát to súkromie si budete musieť ustriehnuť. Nie je nič trápnejšie, ako potupne stáť v župane na recepcii a počúvať z úst manažéra tlmočenú sťažnosť, že nejakí cudzí rekreanti nemohli utíšiť svoje 4-ročné dieťa, čo ostalo v šoku, lebo vás pristihlo pri sexe. 

Naostro?
Ak ste za bezpečný sex, potom iste viete, že za kondómy v tomto prípade výrobcovia neručia (pôsobenie chlóru či náhodné zošmyknutie spravia svoje), preto vám ostáva len jedno - spoľahnúť sa na antikoncepčné metódy, ktoré nemusíte použiť priamo pri styku.

Suchoty?
Paradoxne, aj keď je voda všade okolo, toto vlhko má negatívny vplyv na samolubrikáciu vagíny, preto sa do plážovej tašky určite oplatí pribaliť aj jeden silikónový lubrikant.

Menším technickým problémom je samotná voda, či už tá chlórovaná bazénová, jazerná alebo slaná morská. Vo vode prítomné baktérie a sinice totiž nie sú práve priateľské k ženskému pohlavnému ústrojenstvu, takže opatrne s výberom miesta na milovanie!

Ideál (z hľadiska bezpečnosti aj súkromia) je vírivka. Silný prúd nasmerovaný na to správne miesto v podbrušku zaručene vynesie vašu milú do erotického nebíčka. Dostupnejšou alternatívou je rohová vaňa. Už len dokúpiť protišmykové držiaky, pár vodeodolných sexuálnych hračiek a šup do vodičky!

Autor: Kevin

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Hovorí susedka susedke : - Videla som, že sa sa s manželom udobrili. Včera ste spolu pílili drevo.
- To nebolo drevo, to sme si delili nábytok na polovicu.

 
Virtuálny barÍrska káva I Írska káva I
  • na 1 pohár 200 ml
  • 100 ml silnej čiernej kávy
  • 25 írskej whisky
  • 2 ČL hnedého cukru
  • 50 ml šľahačky
 
Hra na dnes