ATLAS.SK: Streda, 28.6.2017
meniny má Beáta
   

5 vecí, kvôli ktorým vás žena prestane ľúbiť

9.5.2017 | Sex a Flirt

Ak ste našli ženu svojho života a nielen kamarátku s benefitmi, vyvarujte sa piatich vecí, ktoré v nej zabijú lásku. Možno sa vám niektoré budú zdať malicherné, ale poznáte to, ženy...

Odmietate rodinu

Pozor, pozor, veľká výstraha. Je jedno, či máte pätnásť, alebo po tridsiatke, raz to príde. Žena skrátka potrebuje vedieť, že ste ten typ, čo bude kočíkovať. A možno to ani sama nakoniec neplánuje, ale ak jej už v puberte poviete, že s ňou nechcete deti, tak je to zle - nedobre. Nie, to nie je vec, ktorú treba riešiť za týždeň, či dva, ale ak budete neustále hovoriť, ako nechcete potomka, ona vás prestane mať rada a nakoniec s vami prestane aj súložiť. Stačí jej dať len víziu, netreba počítať s tým, že hneď vysadí antikoncepciu.

Pokukujete po iných
Ženy hodnotia iné ženy, ale ak ich začnete hodnotiť vy, už je oheň na streche. Takže pozor, kam vám oči idú. Zamilovaná žena má lepší zrak, ako matematikárka pri písomke a dobre vie, kam pokukujete. Znie to možno hlúpo, ale ak budete pozorovať iné príliš horlivo, prestane vás skôr či neskôr mať rada. Bude sa totiž cítiť ponižovaná tým, že sa vám zbiehajú slinky nad iným telom. Ak už slintať, tak radšej, keď nie je v dosahu. Inak si koledujete o stratu priazne.

Oklamali ste ju
Veľmi zlé. Môže odpustiť, môže sa tváriť že zabudla, ale rany v ženskom srdci ostávajú dosť hlboké. To znamená, že ak ste ju už raz podviedli, tak je jedno isté. Ak aj s vami zostane, už nikdy nebude nič také ako predtým. Preto si dvakrát rozmyslite, ako sa zachováte k žene, ktorú ľúbite, ak chcete, aby ľúbila aj ona vás.

Nedokážete s ňou nakupovať
Na naozaj veľké nákupné maratóny si zavolajú mamy, alebo kamošky, ale bežné túlanie sa po butikoch a hľadanie šiat, či topánok musíte absolvovať s ňou. Pýtate sa prečo? Pretože nakupovanie je pre nich ako pre nás futbal, Formula 1, ako pivo, ako biliard, ako niečo, čo chceme zdieľať s niekým, koho máme radi. Takže už viete koľká bije. Súvislé odmietanie nákupných dní v nich vzbudí pocit, že ich nechápete a dostatočne neľúbite a tak pohasne aj ich láska k nám.

Nemáte dosť času
Ženy sú extrémne náročné stvorenia. Na jednej strane potrebujú, aby ste sa o ne aspoň v základe postarali, ale na druhej strane nechcú, aby ste mali na ne málo času. Pretože sa stále riadia heslom, že sa neoplatí mať príliš rada toho, kto nemá dosť času na ich lásku. Takže pozor, ženy potrebujú dostatok kontaktu, inak majú pocit, že sú pre vás vzduch a láska odchádza.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

- Sestrička, akú teplotu má pacient.
- Normálnu, pán doktor. Izbovú. 18 stupňov.

 
Virtuálny barVajcový likér s kondenzovaným mliekom Vajcový likér s kondenzovaným mliekom
  • 2,5 dl sladkého kondenzovaného mlieka
  • 3 žĺtky
  • 3dl rumu alebo koňaku
  • 1 balíček vanilínového cukru
 
Hra na dnes