ATLAS.SK: Piatok, 23.6.2017
meniny má Sidónia
   

5 tipov k ŽENSKÉMU ORGAZMU

3.7.2012 | Sex a Flirt

Umenie lásky sa vraj nedá naučiť. Dokonalí milenci sa rodia, alebo sa nimi stávajú na základe početných skúseností. Ak si nie ste istí vlastným zaradením v rámci tejto kategorizácie, nelámte si hlavu. Stačí, ak si osvojíte niekoľko užitočných tipov, ako doviesť ženu k orgazmu jej života a každej bude jasné, že vy ste ten milenec, an akého celý život čakala.

Strach zo zlyhania
Základným pravidlom dokonalého milenca, je prístup a cieľ, s akým sa do postele vyberá. Ak sa jedného dňa rozhodnete, že jej dáte orgazmus jej života, nastavíte sa v hlave len na to a na zvyšok milovania úplne zanevriete. Ženský orgazmus neprivoláte silou vôle, či odhodlania. Jeho tajomstvo spočíva v správnych manévroch, ale aj nálade, aká milovanie sprevádza. Navyše, ak pôjdete do postele s cieľom urobiť jej to ako nikdy, vaša ambícia sa môže na vašom výkone podpísať viac negatívne, ako naopak.

Netlačte na pílu. Jednoducho si milovanie užívajte a počúvajte jej tipy. Kto iný, ako ona, vás dokáže nasmerovať na správnu cestu k vlastnému orgazmu. Nastavte sa pred sexom tak, že si to užijete a urobte všetko pre to, aby si to užila aj ona. Vtedy sa to podarí. Bez stresu a zbytočného tlaku.

Správne načasovanie
Iste ste si všimli, že v živote nežnejších polovičiek ľudstva hrá dôležitú úlohu práve načasovanie. Ich menštruačný cyklus funguje ako hodinky, dôverne poznajú aj tikot biologických hodín a keď príde ten správny čas, ich materinské poslanie ukončí prechod. Nie je teda prekvapujúce, že aj milovanie a s ním spojený orgazmus u žien vyžaduje správny prístup a čas. Doprajte jej ho v rámci predohry, ktorá ju na vrchol dokonale pripraví. Ženy sa nedokážu hneď sexuálne nabudiť, ako my.

Potrebujú čas na to, aby sa pripravili nie len telesne, ale aj duševne. Ak im ho spríjemníte masážou, či stimuláciou tých správnych miest, vyčkáte času, môžete sa dočkať dokonalého vrcholu možno aj spoločných orgazmom.

Relax a uvoľnenie
Pánom je to jedno, v princípe totiž dokážeme vrcholiť kedykoľvek a kdekoľvek, no u žien je schopnosť dosiahnuť vrchol sexuálneho potešenia zložitejšia. Vyžaduje oveľa viac, ako len chvíľku dráždenia pohlavného ústrojenstva. Nálada, ale aj uvoľnenie tela, sú základnými predpokladmi úspešného ťaženia na jej vrchol. Doprajte jej preto chvíľu čas, aby si stihla uvedomiť, že nemusí myslieť na prácu, každodenné povinnosti, či večeru pre deti. Len ak sa jej myseľ otvorí a telo uvoľní, s ňou môžete prežiť ten bájny vrchol splynutia tiel.

Tri dotyky
Poznáte jej citlivé miestečko? Všeobecne platí, že ak chcete babe brnknúť na orgazmickú strunu, zahrajte akord na bradavky, klitoris a bod G. U každej ženy však funguje tento ťah inak, preto sa uistite, že si jej reakcie na vaše dotyky dokonale preskúmate. Spoznajte jej najcitlivejšie miesta a v ceste za jej orgazmom sa nemôžete stratiť.

Buďte chlapom
Ženy si na chlapoch v posteli cenia práve to, že sa v nej nechávajú uniesť pudmi a testosterónom. Milujú nežné dotyky, no rovnako dobre im padne drsnejší prístup k blížiacemu sa vrcholu akcie. Buďte preto sám sebou a nebojte sa pritlačiť keď cítite, že môžete. Neha je síce dôležitá vec, no k orgazmu ženy potrebuje pri sebe chlapa, nie bábovku.

Autor: Kubo

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

 

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Fidel Castro reční na zhromaždení v Havane :
- Nech žije stomiliónové Československo!
Pobočník mu pošepne :
- Súdruh Fidel, nie stomiliónové, iba päťnásťmiliónové.
- Mne nevrav, ja viem, koľko rumu im dodávame.

 
Virtuálny barBacardi Cocktail Bacardi Cocktail
  • 6 cl bieleho rumu
  • 2 cl limetkovej šťavy
  • 1 lyžička grenadiny
  • 1/2 lyžičky cukrového sirupu
 
Hra na dnes