ATLAS.SK: Piatok, 23.6.2017
meniny má Sidónia
   

VIDEO: Viete, čo robí táto sexi kočka s penismi? (18+)

5.1.2017 | Biznis

Soraya Doolbaz má originálne povolanie, je profesionálnou fotografkou penisov. Špecializuje sa na fotenie mužského prirodzenia v oblečkoch. Áno, čítate dobre. Pravdepodobne ide o prvú fotografku na svete, ktorá sa profesionálne venuje foteniu mužských prirodzení. A verte, či nie, táto činnosť ju uživí.

Všetko sa to začalo, keď bola Soraya nezadaná a prezerala si fotky penisov a uvedomila si, že by mohli byť aj zaujímavejšie. Vtedy jej skrsol v hlave nápad, že nafotí mužské prirodzenia štýlom módneho fotografovania. Na penisy navliekla oblečky z bábik a umelecky ich nafotila. Jej cieľom bolo a je najmä pobaviť ľudí, ale aj vytvoriť pohodlie a sebavedomie v sexualite u mužov i žien.

„Muži by mali byť pyšní na svoje penisy, bez ohľadu na ich veľkosť alebo charakter. Ženy a homosexuálni muži by sa nemali hanbiť za to, že sa im páčia. Väčšina žien a sto percent gayov miluje penisy, čiže môžem povedať, že väčšina ľudí miluje penisy. Tak prečo sú také skryté?" povedala Soraya. Prezradila aj svoju domnienku, prečo je to tak: „Muži kontrolujú obsah. Väčšina mužov nechce vidieť vtáka iného chlapa. A tak sú stále na výslní iba ženské prsia a zadky." Preto Soraya vyhlasuje revolúciu penisov.

Zatiaľ nafotila dve série penisových záberov. V prvej sú rôzne kostýmy, napr. policajt, rapper, Santa Claus, ale aj Bradley Cocker. Druhú sériu pomenovala Dick-tators a nájdete v nej 12 svetových lídrov, odfotených „trochu inak".

Záujem o jej prácu je obrovský a ona na nej dobre zarába. Okrem výtlačkov fotografií ponúka aj kalendár, hrnček, baliaci papier, či magnetku na chladničku a to všetko s vyfoteným oblečeným penisom.

Pozrite si o kúsok nižšie video o Sorayinej práci a ak chcete vidieť aj necenzurované ukážky jej diel, navštívte jej stránku. Ale pozor, táto stránka je naozaj iba pre dospelých a pokiaľ nechcete mať problém, neotvárajte ju v práci.

Autor: Mat

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Video k téme
Diskusia k článku

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Fidel Castro reční na zhromaždení v Havane :
- Nech žije stomiliónové Československo!
Pobočník mu pošepne :
- Súdruh Fidel, nie stomiliónové, iba päťnásťmiliónové.
- Mne nevrav, ja viem, koľko rumu im dodávame.

 
Virtuálny barBacardi Cocktail Bacardi Cocktail
  • 6 cl bieleho rumu
  • 2 cl limetkovej šťavy
  • 1 lyžička grenadiny
  • 1/2 lyžičky cukrového sirupu
 
Hra na dnes