ATLAS.SK: Nedeľa, 14.2.2016
meniny má Valentín
   

Priemerný plat zlatokopky: 25000 eur za 3 mesiace!

1.6.2012 | Biznis

Zlatokopky tu boli odjakživa, a tak ako všetky organizmy na Zemi, aj ony sa v priebehu vekov menia a zdokonaľujú. Tie dnešné sú oveľa sofistikovanejšie než predchádzajúce generácie. Vedia, čo chcú a vedia, ako to získať. Bez čakania.  

Navyše, už ani nemajú potrebu skrývať svoje skutočné úmysly za sladké úsmevy a falošné komplimenty. V dokumente britskej televíznej stanice Channel 4 „Sex, lies and rinsing“ odhalili svoju taktiku lovu a my len oči otvárame, aký skvelý biznis tieto devy rozbehli!

„Rinsing“, teda žmýkanie, je viac než výstižné označenie novodobých zlatokopiek. Žmýkajú svoju obeť o financie s rovnakou ľahkosťou, ako naše praprababky žmýkali bielizeň pri dedinskom potoku.

Obchodníčky s mužskými srdcami
Aby sme vás vyviedli z omylu, ženy, ktoré sa hrdo rozhodli ísť pred kameru a otvorene rozprávať o svojom zlatokopectve, nie sú žiadne polointeligentné oštary s vykúkajúcimi prsiami, ale cieľavedomé a často kariérne úspešné kočky, ako napríklad glamour modelka Danica Thrall.

V klume „žmýkačiek“ nájdete mladé študentky, aj niekoľkonásobné matky po tridsiatke. Všetky majú niečo spoločné – životný štýl, založený na sponzoringu. Sponzorov drahých šiat, šperkov a leteniek do sveta nachádzajú častejšie ako v baroch na sociálnych sieťach. Cez Facebook, Twitter či MySpace sa „spriatelia“ s mužmi, čo sú ochotní za virtuálne kamarátstvo a pár hrejivých slov hodiť nejakú tú stovečku- dve na ich účet.

Obe strany si pri takomto obchode prídu na svoje. Dotyčný je spokojný, že objekt jeho erotického obdivu ho berie na vedomie a dotyčná je spokojná, že jej finančný tok zvesela žblnkoce ďalej. 

Moderné zlatokopky sa, navzdory povesti, nemusia predávať telom, aby sa dostali k podarúnku. Úplne postačí, že dajú mužovi najavo svoj záujem. Verte, vždy sa nájde dosť starých, bohatých a osamelých zúfalcov, čo pre samotnú ilúziu vzťahu zaplatia mastné peniaze. Načo žiť v realite, keď si môžu kúpiť rozprávku?

Bez výčitiek, robia to pre mužské blaho
Ženy, čo na svoje dizajnérske topánočky  organizujú verejné zbierky“, nemajú žiadne výčitky. Tvrdia, že vlastne svojmu chlebodarcovi preukazujú službu a napĺňajú jeho odvekú túžbu, prirodzenú každému mužovi – rozmaznávať ženu a zahŕňať ju luxusnými darmi.

No a aby sme sa nepohybovali len v abstraktných rovinách, pre lepšiu predstavu ešte uvádzame, že spomínaná Danica Thrall si dokáže v priebehu troch mesiacov „nažmýkať“ v prepočte okolo 25 000 eur. Šikulka je to!

Autor: Mon

 
Čo si pamätáte z matematiky?
Otestovalo sa 50670 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Na telegrafnom drôte visí niekoľko netopierov hlavou dole. Z ničoho nič sa jeden prudko otočí a zostane hlavou hore. "Čo je s ním?" pýta sa jeden. "Neviem, asi omdlel."

 
Virtuálny barLetný Vánok Letný Vánok
  • 2 cl mätového čaju
  • 1 cl vodky
  • 1 cl cukrového sirupu
  • šťava z 1/2 citróna
  • minerálna voda
  • koliesko citróna
  • citrónová šťava a cukor na krustu
 
Hra na dnes