ATLAS.SK: Piatok, 24.2.2017
meniny má Matej
   

Najlepšie spôsoby, ako (na Slovensku) ZBOHATNÚŤ

3.3.2011 | Biznis

Snívate o bankových účtoch na Kaimanských ostrovoch, vile na Kolibe a garáži plnej áut, ktoré vám budú hovoriť Pane? Je vaša ambícia stať sa boháčom dostatočne silná? Môžete sa o to zapríčiniť sami. Čo pre to (ne)môžete urobiť?

Správne sa naroďte
Najzaručenejším a istotne najpríjemnejším spôsobom, ako prísť k peniazom, je narodiť sa do správnej rodiny. Bohatí rodičia mávajú bohaté deti, to je zákon prírody, ktorý však nezávisí od vás, ale len od šťastia. Deti Borisa K. by o tom mohli rozprávať.

Vyhrajte v lotérii
Znie to nepravdepodobne, ale skutočnosť je taká, že vďaka lotérii naozaj chodí po svete každým rokom o niečo viac milionárov. Všetci do jedného by vám povedali, že skúsiť šťastie sa oplatí, i keď mnohí peniaze doslova rozflákali. To však nie je váš prípad, preto si dnes v stánku kúpte žreb pre šťastie. Ak to vyjde, ďakujte nám.

Správne sa ožeňte
Táto možnosť je síce podobná prvému bodu, no v tomto prípade závisí celá réžia na vás. Napokon, kto sa už dnes berie z čírej lásky? Vziať si bohatú dcérenku chce riadnu dávku odvahy, no mnohým sa už podobný spôsob oplatil. Muži majú tú nevýhodu, že si nemôžu poistiť živobytie „neplánovaným“ počatím s milionárskym sukničkárom, preto sa musia viazať sobášnym listom.

Prihláste sa do reality šou
Medzi jednoduché možnosti získania vášho prvého miliónu (žiaľ v korunách) je účasť v reality šou. Vo Vyvolených sme pred pár rokmi sledovali zopár holých zadkov obyčajných ľudí, na ktorých médiá nenechali nitku suchú, no oni boli zavretí v dome a v podstate sa ich to nijako netýkalo. Vyhrať môže len jeden, preto na seba navlečte ženské šaty a prerobte šláger od Evy Mázikovej, a výhru máte istú.

Napíšte „evitovku“
Neverte tomu, čo ste počuli – knihy sa dobre predávajú. Navyše ak ju prepcháte sexom, komplikovanými vzťahmi, humorom inšpirovaným seriálom Sex v meste, a podobne štylizovanými postavami, máte o slušný príjem postarané. Dobrý marketing v kombináciou s jednoduchým (ale skutočne jednoduchým) dejom okoreňte pozlátkou a nadávkami, a máte dobrý základ na postavenie spisovateľskej kariéry.

Dostaňte sa do médií
Či už s talentom, alebo bez, bezpodmienečne sa musíte dostať do médií. Čím viac vás je vidieť, tým lepšie. Ohúriť dnešných divákov môžete spevom, vrhaním ohňov, primitívnym prejavom, vzťahom s celebritou, hľadaním ženy do voza aj na farmu. Najpopulárnejší spôsob je byť „sám sebou“. Nech je vám príkladom Kleopatra, Nora M., alebo Braňo Z. Ak dosiahnete vrchol a neviete čo so sebou ďalej, zapredajte sa ako Patrik V., či Adela B.

Poctivo pracujte
Ak chcete prísť k balíku peňazí poctivou prácou, riadnym platením daní, a slušným životom, ste pravdepodobne naivný blázon. Takýmto spôsobom zbohatnete vnútorne, po materiálnej stránke sa však nič nezmení. Ak vám dobrý pocit zo seba samého postačí, ste v podstate šťastný človek.

Autor: Michal

TIPY NAŠEJ REDAKCIE

ŠTÝL

Štýlové články, vďaka ktorým vám žiadna neodolá.

 

SPEKTRUM:

Zaujímavosti z domova i zo sveta, od ktorých neodtrhnete zrak.

 

Poznáte hlavné mestá štátov?
Otestovalo sa 50480 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Čím bol váš otec? Tuberákom. Nie, nie, ja myslím, čo robil? No, kašľal. Ale veď z toho predsa nemohol vyžiť! Však aj zomrel.

 
Virtuálny barMy Own My Own
  • 3 cl ginu
  • 5 cl pomarančovej šťavy
  • 2 cl campari
  • koliesko pomaranča
 
Hra na dnes