ATLAS.SK: Streda, 1.7.2015
meniny má Diana
   

Najlepšie spôsoby, ako (na Slovensku) ZBOHATNÚŤ

3.3.2011 | Biznis

Snívate o bankových účtoch na Kaimanských ostrovoch, vile na Kolibe a garáži plnej áut, ktoré vám budú hovoriť Pane? Je vaša ambícia stať sa boháčom dostatočne silná? Môžete sa o to zapríčiniť sami. Čo pre to (ne)môžete urobiť?

Správne sa naroďte
Najzaručenejším a istotne najpríjemnejším spôsobom, ako prísť k peniazom, je narodiť sa do správnej rodiny. Bohatí rodičia mávajú bohaté deti, to je zákon prírody, ktorý však nezávisí od vás, ale len od šťastia. Deti Borisa K. by o tom mohli rozprávať.

Vyhrajte v lotérii
Znie to nepravdepodobne, ale skutočnosť je taká, že vďaka lotérii naozaj chodí po svete každým rokom o niečo viac milionárov. Všetci do jedného by vám povedali, že skúsiť šťastie sa oplatí, i keď mnohí peniaze doslova rozflákali. To však nie je váš prípad, preto si dnes v stánku kúpte žreb pre šťastie. Ak to vyjde, ďakujte nám.

Správne sa ožeňte
Táto možnosť je síce podobná prvému bodu, no v tomto prípade závisí celá réžia na vás. Napokon, kto sa už dnes berie z čírej lásky? Vziať si bohatú dcérenku chce riadnu dávku odvahy, no mnohým sa už podobný spôsob oplatil. Muži majú tú nevýhodu, že si nemôžu poistiť živobytie „neplánovaným“ počatím s milionárskym sukničkárom, preto sa musia viazať sobášnym listom.

Prihláste sa do reality šou
Medzi jednoduché možnosti získania vášho prvého miliónu (žiaľ v korunách) je účasť v reality šou. Vo Vyvolených sme pred pár rokmi sledovali zopár holých zadkov obyčajných ľudí, na ktorých médiá nenechali nitku suchú, no oni boli zavretí v dome a v podstate sa ich to nijako netýkalo. Vyhrať môže len jeden, preto na seba navlečte ženské šaty a prerobte šláger od Evy Mázikovej, a výhru máte istú.

Napíšte „evitovku“
Neverte tomu, čo ste počuli – knihy sa dobre predávajú. Navyše ak ju prepcháte sexom, komplikovanými vzťahmi, humorom inšpirovaným seriálom Sex v meste, a podobne štylizovanými postavami, máte o slušný príjem postarané. Dobrý marketing v kombináciou s jednoduchým (ale skutočne jednoduchým) dejom okoreňte pozlátkou a nadávkami, a máte dobrý základ na postavenie spisovateľskej kariéry.

Dostaňte sa do médií
Či už s talentom, alebo bez, bezpodmienečne sa musíte dostať do médií. Čím viac vás je vidieť, tým lepšie. Ohúriť dnešných divákov môžete spevom, vrhaním ohňov, primitívnym prejavom, vzťahom s celebritou, hľadaním ženy do voza aj na farmu. Najpopulárnejší spôsob je byť „sám sebou“. Nech je vám príkladom Kleopatra, Nora M., alebo Braňo Z. Ak dosiahnete vrchol a neviete čo so sebou ďalej, zapredajte sa ako Patrik V., či Adela B.

Poctivo pracujte
Ak chcete prísť k balíku peňazí poctivou prácou, riadnym platením daní, a slušným životom, ste pravdepodobne naivný blázon. Takýmto spôsobom zbohatnete vnútorne, po materiálnej stránke sa však nič nezmení. Ak vám dobrý pocit zo seba samého postačí, ste v podstate šťastný človek.

Autor: Michal

TIPY REDAKCIE

Podeľte o svoje ľahké letné recepty a vyhrajte v našej super súťaži... Milujete prechádzky a fotíte radi? Zapojte sa do súťaže o naj strom...

 

 
Vyhrajte vstupenky na Lenku Filipovú
Súťaž trvá do 17.07.2015
Otestujte si svoje erotické IQ
Otestovalo sa 28371 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

– Ocko kupi Janke nový bycikel. Janka neváha a ide ho oskušať: Prejde prvý krát okolo a kriči : Oci bez ruk. Prejde 2-krát okolo a krici : Oci bez pedálov. Prejde 3-krát okolo a hovorí : Očo bež žubov!

 
Virtuálny barBerlenga Berlenga
  • 6 cl bieleho portského vína
  • 2 cl ginu
  • 1 koliesko citróna na ozdobenie
 
Hra na dnes